Zbliżają się święta? Napisz list do Mikołaja

Zbliżają się święta? Napisz list do Mikołaja

Na Pomorzu niekiedy w jego roli występuje Gwiazdor, na wschodzie kraju – Dziadek Mróz. Ciężko byłoby wyobrazić sobie święta bez Świętego Mikołaja. Niezależnie od tego, jak go określamy, jego rola jest identyczna – daje dzieciom oraz ich rodzicom upominki, powodując, iż Boże Narodzenie staje się naprawdę wyjątkową chwilą. Jednak w rzeczywistości konieczność znalezienia upominków dla dzieci spoczywa na ich rodzicach, a to dla większości z nich bywa źródłem sporych problemów. Jak wszak znaleźć prezent, który spełni potrzeby szkraba? Pomocny będzie list do Mikołaja. Czemu warto go wysłać?

Dlaczego warto napisać list do Mikołaja?

Wysyłanie listów, za pośrednictwem których najmłodsi wskazują wymarzone upominki ma długą historię. Każdy z nas w młodości napisał przynajmniej jeden podobny list, więc na pewno pamięta, jak wiele frajdy dała mu ta zabawa. Co istotne, list do Mikołaja może być bardzo przydatny również dla dorosłych – dzięki niemu bez problemu dowiedzą się, o jakich zabawkach marzy ich pociecha. Warto też dodać, że takie wyjście zapewnia stuprocentową dyskrecję – maluch nie dowie się, że upominek dostał od rodziców, nie zaś od Mikołaja.

Wygraj nagrody – wyślij list do Mikołaja

W tym roku wysłanie listu do Mikołaja wiąże się z jeszcze innymi atrakcjami. Marka Mattel zorganizowała konkurs który pozwala na wygranie atrakcyjnych zabawek dla najmłodszych. O czym mowa? Na stronie www.listdomikolaja.pl czeka na nas kreator, za pomocą którego możemy wykonać oryginalny list do Mikołaja. A ten każdego dnia wybierze najpiękniejsze listy oraz wyśle nagrody dla ich autorów.