Rozważasz urlop na południu Polski? Sprawdź online, które atrakcje w Małopolsce warto zobaczyć

Rozważasz urlop na południu Polski? Sprawdź online, które atrakcje w Małopolsce warto zobaczyć

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o pięknych miejscach w Małopolsce, znajdziesz na visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Chociaż małopolskie jest jednym z najmniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu wiele, stąd często trudno odnaleźć się w ogromie wiadomości o bieżących imprezach kulturalnych czy sportowych i ciekawych zabytkach w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – poznaj portal opracowany specjalnie dla turystów

By pokazać zainteresowanym atrakcje turystyczne tego regionu, powstał serwis visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu informacji nie tylko o nieznanych i znanych miejscach oraz zabytkach w Małopolsce, ale także o pokazach i eventach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych planowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na portalu? Turyści organizujący przyjazd do Małopolski już na stronie głównej zauważą mapkę, na której błyskawicznie odszukają Centra Informacji Turystycznej, zabytki i muzea, a także hotele, pensjonaty i kempingi zlokalizowane w miastach województwa. Strona ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski również pod kątem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o wypożyczalniach aut i parkingach, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Natomiast dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował kilka wirtualnych spacerów przedstawiające między innymi urok małopolskiego folkloru, zamek na Wawelu czy atrakcje narciarskie.

Witryna o atrakcjach Małopolski z myślą o cudzoziemców

Visitmalopolska.pl nie zapomina także o turystach z zagranicy, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy innych ciekawych miejscowości. Komunikaty zawarte na stronie dostępne są zatem w języku angielskim, ale też w między innymi w języku włoskim, hiszpańskim oraz niemieckim, francuskim. Turyści z zagranicy znajdą tu rejestr konsulatów i ambasad mających swoje siedziby w regionie Małopolski. Niezwykle wartościowa dla obcokrajowców może być także sekcja Rozmówki, w której poznają popularne słówka i zwroty, które pomogą im dogadać się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą ich spotkać podczas pobytu naszym kraju.

Nasza siedziba:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego