Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Pozycjonowanie stron www Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go do wyszperania potrzebnych usług i towarów spowodowała, że każda marka pragnie obecnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci do nas trafią – istotna jest bowiem obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych firm, świadczących usługi tylko na niewielkim obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Poznaniu albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów albo usług stosują na ogół frazy lokalne, to znaczy zawierających nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “sklep obuwniczy kraków”, “restauracja francuska kraków” albo “masażysta kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży projektowania stron www i pozycjonowania, optymalizacji od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu świetnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i w ten sposób pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków oraz rozwinięcie contentu. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a klient może sprawdzać cyklicznie efekty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]