Mieszkania na sprzedaż w Krakowie bez pośrednika

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie bez pośrednika

Sektor nieruchomości w Krakowie jest klasyfikowany jako jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce. Nic w tym dziwnego – stolica Małopolski jest przecież drugim co do ilości ludności miastem w Polsce i wciąż rośnie. Nabywcy najchętniej decydują się na mieszkania z drugiej ręki – przyczyną są nie tylko atrakcyjne ceny, ale też ich spora dostępność. Mieszkania w Krakowie osiągają rozmaite ceny – zależne są one od lokalizacji, metrażu oraz wyposażenia lokalu. W których lokalizacjach więc wydamy najwyższe kwoty? Jakie dzielnice cieszą się największym uznaniem klientów?

Gdzie są najdroższe mieszkania na sprzedaż w Krakowie?

Wśród cech wpływających na koszty kupna mieszkania na sprzedaż w Krakowie największe znaczenie ma położenie. Najmniej kosztowne nieruchomości oferowane są w takich częściach miasta jak Bieżanów czy Prokocim – ceny ich zakupu nie przekraczają 3000 złotych za 1 m2. Najwięcej zapłacimy natomiast w rejonie Starego Miasta i Krowodrzy – by kupić tam lokal, powinniśmy przygotować się na wydatek od czterech i pół tysiąca złotych za jeden metr kwadratowy.

Niezbyt kosztowne mieszkania na sprzedaż w Krakowie

Warto pamiętać, iż istnieją metody pozwalające na zmniejszenie cen mieszkania. Sporej niejednokrotnie prowizji dla pośrednika ustrzeżemy się wchodząc na serwis ominposrednika.pl, za pośrednictwem którego kupimy mieszkanie zarówno z rynku wtórnego, jak i bezpośrednio od dewelopera. Portal przeznaczony jest także dla osób chcących sprzedać swój lokal oraz przedsiębiorstw deweloperskich.