Wycieraczki marki Oximo

Wycieraczki marki Oximo

Wycieraczki samochodowe – rodzaje

Na rynku znajdziemy wycieraczki szkieletowe i płaskie, które będą pasowały do dużej części samochodów. Część pojazdów posiada mocowania uniwersalne, wtedy przed kupnem należy jedynie zmierzyć ich długość. Oximo wprowadza innowacyjny produkt na rynek, nową jakość wycieraczek, które są dopasowane do konkretnych marek aut. Są one idealnie wyprofilowane i dopasowane do przedniej szyby, aby ulepszyć pracę wycieraczek, zwiększyć dokładność oczyszczania oraz odciążyć silniczek.

Płaskie wycieraczki Oximo

Płaskie wycieraczki samochodowe marki Oximo mają tą zaletę, że pełnią oprócz swojej głównej funkcji również rolę spoilera. Umożliwia to ich ergonomiczny kształt i fakt, iż pióra wycieraczek stanowią ich integralną część, nie są osobnym elementem.

Szkieletowe wycieraczki Oximo

Wycieraczki samochodowe o budowie szkieletowej są stosowane w starszych modelach samochodów. Są wykonane z dobrej jakościowo gumy, która będzie odporna na długotrwałe działanie promieni słonecznych, a także ze stali o właściwościach nierdzewnych, która z kolei będzie odpowiednia do zapobiegania korozji.