Wycieraczki do szyb Bosch

Wycieraczki do szyb Bosch

Firma Bosch – producent wycieraczek do samochodów

Firma Bosch istnieje na rynku znaczny okres czasu , a jej profil jej działalności opiera się na produkcji części samochodowych. Duże zainteresowanie produktami firmy Bosch, wiąże się z stosowaniem przez nią nowoczesnych technologii. Pióra wycieraczek to jeden z jej wytworów. Również przy ich wytwarzaniu wykorzystano innowacje jak np. wycieraczki z napędem elektrycznym, spojlerem, a także zastosowaniem gumy syntetycznej. W asortymencie firmy Bosch jest wiele modeli wycieraczek do aut.

Wycieraczki Bosch AEROTWIN

Bezprzegubowe wycieraczki samochodowe firmy Bosch to nowatorski sposób czyszczenia szyb. Przegubowa konstrukcja została zamieniona na płaską oraz sprężystą szynę. Ścisłe dopasowanie do krzywizny szyby.

Wycieraczki do auta – model TWIN

Wycieraczki do auta typu TWIN, dzięki zamontowanemu Quick Clip (uniwersalnemu adapterowi), są łatwe do wymiany. Ich odporność i trwałość są zasługą wzmocnionego sztyftami, metalowego ramienia. Zainstalowanie spojlera po stronie kierowcy w wycieraczkach Bosch sprawia że idealnie przylegają one do szyby, także przy bardzo dużych prędkościach.

Postaw na bezpieczeństwo jazdy – wybierz dobre wycieraczki

Wszystkie wyżej wymienione cechy wycieraczek do aut firmy Bosch, odpowiadają za komfort oraz bezpieczeństwo podróży. Bez wahania należy zakupić dobre wycieraczki, zajmującego znaczącą pozycję na rynku producenta.