Gratka dla motomaniaków – wystawa samochodów zabytkowych

Gratka dla motomaniaków – wystawa samochodów zabytkowych

W naszym kraju wielu jest entuzjastów samochodów. Świadczy o tym renoma wystaw samochodów, które przyciągają zwykle setki gości. Ich specyfika jest bardzo różnorodna – od imprez prezentujących wyścigowe auta i motocykle, poprzez wystawy premierowych modeli, aż po wystawy, podczas których możemy zobaczyć eleganckie, zabytkowe dwuślady. Inna kwestia to targi motoryzacyjne, które są świetną sposobnością do poznania oferty różnych marek i zdobycia wiadomości, które usprawnią wybór nowego auta. Na jakie jednak wystawy samochodów w kraju powinniśmy się wybrać? Jakie oferty są najbardziej atrakcyjne dla fanów samochodów?

Poznańska wystawa samochodów

Organizowane w Poznaniu Motor Show to największe targi motoryzacyjne w Polsce. Wystawa samochodów organizowana jest na obiektach Targów Poznańskich, a w jej czasie najnowsze produkty pokazują takie firmy jak Hyundai, Volkswagen, Porsche czy Skoda. Odbywające się w kwietniu co roku targi to najlepsza chwila do poznania ostatnich mód w świecie branży motoryzacyjnej. Należy również zaznaczyć, że na wielkopolskiej wystawie dostępny również pawilon, gdzie auta dla siebie wyszukają miłośnicy pojazdów ciężarowych.

Małopolska wystawa samochodów

Natomiast krakowskie Classic Moto Show to wystawa samochodów dla różnych miłośników wiekowych aut. Organizowana jest co roku we wrześniu i konsekwentnie przyciąga coraz większe ilości uczestników. Nic zaskakującego – opisywana wystawa samochodów to doskonały moment na to, by na własne oczy ujrzeć historyczne modele aut z całego świata. Poza tym na zwiedzających czekają również zabytkowe motocykle z fabryk krajowych i zagranicznych. Organizatorzy wystawy samochodów zabytkowych pomyśleli też o najmłodszych i przygotowali dla nich specjalne atrakcje, podczas których nauczą ich jak bez ryzyka przebywać na szosie.