Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Sprawdź Citroen części Kraków na france-car.com.pl

Citroen jest marką ze stuletnią tradycją, od dekad znana dobrze rodzimym kierowcom. Jej samochody w naszym kraju są cenione ze względu na przystępną cenę, wysoką dostępność i w szczególności za dużą liczbę warsztatów specjalizujących się w ich serwisowaniu. Największą uznaniem cieszą się takie modele jak C-Elysse, Jumper, C1, C2, C3, C-Crosser, Xantia, Nemo, Saxo i Xsara. Oczywiście, podobnie jak pojazdy pozostałych marek, nie są one bezawaryjne, więc właściciele samochodów od francuskiego producenta powinni przygotować się na to, iż prędzej czy później będą musieli nabyć części zamienne.

Części Citroen, które kupujemy najczęściej

To, jakie części najczęściej odmawiają posłuszeństwa jest zależne przede wszystkim od konkretnego modelu – każdy z nich ma swoje wady, z których powstają inne awarie. W pierwszej kolejności warto na pewno napomknąć o płynach, które zużywają się w wyniku normalnej eksploatacji auta. Są to przede wszystkim płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, olej silnikowy oraz czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji. Systematycznych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie należy lekceważyć, wymagają również moduły układu hamulcowego: tarcze i klocki.

Jak tanio i łatwo kupić części do Citroena?

Najlepszą opcją są zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, częstokroć produkowane w chińskich manufakturach, w wielu przypadkach cechują się niską jakością, co źle wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dlatego właściciele aut Citroen części zamienne powinni nabywać w sklepach specjalizujących się w dystrybucji modułów do samochodów francuskich. Jeżeli w sąsiedztwie żaden z podobnych nie działa, wszystkie niezbędne części można nabyć za pośrednictwem internetu.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]