Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Dowiedz się więcej o wirtualnym spacerze 3D.

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie obowiązkowy punkt reklamy marki w internecie. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje fenomenalna metoda, żeby pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej miejscowości. Od tego momentu jesteśmy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych ofert, przedsiębiorstw lub marek. Jakkolwiek sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, aby zdystansować konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, należy wykonać kilka dodatkowych działań, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma adresu www naszej strony internetowej, stosownego opisu firmy, dodanie estetycznych zdjęć i wszystkich aktualnych informacji. Istnieje też inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się na tle wielu marek, gdyż nadal niewiele firm go stosuje. To wirtualny spacer po firmie, który można umieścić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasze biuro bądź lokal. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i zaglądać do pomieszczeń. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak niedużo firm postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma dużo zalet i jest skuteczną metodą na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, dużo łatwiej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wydane środki na utworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]