Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Skieruj się na www.fotografsv.pl aby dowiedzieć się, kto przygotowuje spacer 360 stopni

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę przedsiębiorstwa czy też nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie tworzące realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do następnych miejsc budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery dodaje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy związane z tym koszta. Możemy go jednak prezentować klientom na naszej stronie www.

Dlaczego opłaca się dodać do wizytówki wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można także zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet medycyny estetycznej bądź restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać także wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]