Nie tylko mapa – firma w Street View

Nie tylko mapa – firma w Street View

firma w streetview Kraków »

Google Street View to najciekawsze rozwiązanie internetowe ostatnich lat. Ułatwia poznawanie dalekich krajów i ogromnych aglomeracji bez wychodzenia z domu – dzięki pomocy sieci www. Oprócz tego firmy na terenie całej Polski (np. w Krakowie czy Poznaniu) mogą czerpać korzyści z aplikacji Street View.

Firma w Street View – czy warto się nią zainteresować

Nowoczesność usługi Street View to przede wszystkim umożliwienie odbiorcom z różnych krajów oglądania obcych państw oraz zabytków. Wystarczy wpisać w Google Maps precyzyjny adres, a naszym oczom ukażą się panoramiczne zdjęcia żądanej miejscowości lub aglomeracji. Wygląda to tak, jakbyśmy byli na wirtualnej wycieczce, mogąc udać się w każdym kierunku. Firma lub organ publiczny może korzystać ze Street View udostępniając odbiorcom zdjęcia swoich biur. Ma to niebywałe znaczenie przede wszystkim w przypadku przedsiębiorstw handlowych. Street View to znakomity impuls zachęcający do obejrzenia naszej oferty ewentualnych nabywców.

Firma w Street View – czego najczęściej szukają odbiorcy

Koncepcja firmy w Street View jest sprzężona z usługą Google Maps, z której często korzystają internauci szperając po sieci w poszukiwaniu danych o najbliższych pubach, bankach czy instytucjach państwowych. Rozwiązania te są oczywiście przygotowane też w wersji na telefony komórkowe. Warto jednak podkreślić wagę profesjonalnych zdjęć, podanych w tej wizytówce internetowej, bo to powoduje, że klienci zainteresują się naszą firmą w Street View. Zwerbujmy zatem znającego reguły Google fotografa, jeśli mamy chęć skorzystać z tej usługi.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]