Najlepsze formy promocji – personalizowane koszulki z logo

Najlepsze formy promocji – personalizowane koszulki z logo

Koszulki z nadrukiem to nie tylko wspaniała metoda promocji firmy, ale także nietypowy pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Jak można posłużyć się koszulkami z nadrukiem? Jakie metody druku stosuje się w dzisiejszych czasach przy produkcji tego typu t-shirtów?

Personalizowane koszulkirodzaj reklamy, ale i interesujący prezent

Koszulki są często stosowane w marketingu – służą do promocji przedsiębiorstw, oferowanych produktów czy wydarzeń. T-shirt z oryginalnym napisem może być wręczany partycypantom targów pracy bądź wydarzeń kulturalnych. Logo firmy nadrukowane na koszulkę jest dobrze widoczne i łatwo przykuwa uwagę ewentualnych odbiorców. Koszulki z nadrukiem mogą również służyć integracji osób pracujących razem w wydziale, przykładowo jako część wspólnej identyfikacji ubierany podczas wyjazdów lub spotkań firmowych. Dodatkowo koszulki ze spersonalizowanych nadrukiem można użyć w życiu prywatnym – to idealny pomysł na podarunek, między innymi z okazji zdania matury, ukończenia 18-tki lub Dnia Dziadka. Zabawa w gronie rodziny oraz przyjaciół zyska całkiem inny wymiar, jeśli każdy uczestnik założy koszulki z zabawnym napisem.

Folia flex, sitodruk i pozostałe metody nadruku na t-shirtach reklamowych

Koszulki reklamowe powstają przy użyciu najlepszych technologii druku. Przeważnie jest nim sitodruk, czyli proces, w którym każdy kolor obrazu jest odwzorowany odrębnie na siatce, na przykład metalowej lub z włókien. W następnej kolejności specjalny barwnik przeznaczony do tkanin jest przetłaczany przez tę sztancę. Powstałe w tym procesie napisy czy też grafiki wyróżniają się nadzwyczajną wytrzymałością – koszulki można prać wiele razy nie martwiąc się o zniszczenie nadruku. Sitodruk pozwala na zastosowanie właściwie dowolnej barwy oraz uzyskanie przyciągających uwagę efektów, między innymi gradientów, a ponadto opłaca się zwłaszcza przy znacznych nakładach. Do wytwarzania gadżetów reklamowych wykorzystuje się także transfer cyfrowy, tampodruk, flock oraz termodruk. Termotransfer przydaje się do niskich nakładów – nawet jednej sztuki! Technologia ta polega na wgrzaniu w materiał folii flex albo flock. Również w tym przypadku uzyskuje się ogromną wytrzymałość.