Hurtownia gadżetów reklamowych – więcej niż tylko koszulki z nadrukiem

Hurtownia gadżetów reklamowych – więcej niż tylko koszulki z nadrukiem

Biznes w XIX w. nie poradzi sobie bez promocji. W dzisiejszych czasach reklama przybiera różnorodne formaty: publikuje się ją w magazynach, w mediach społecznościowych i w internecie. Jednakże w dalszym ciągu nie rezygnuje się ze standardowych nośników reklamy, np. z wizytówek lub plakatów. Wykorzystuje się też jeszcze jeden typ działań marketingowych, który potencjalni konsumenci niezwykle lubią – promocję za pomocą gadżetów.

Co sprawia, że konsumenci lubią gadżety reklamowe?

Klienci i nasi przyszli współpracownicy lubią różnego rodzaju gadżety, bowiem (w przeciwieństwie do innych form reklamy) są one materialnym przedmiotem, który niejednokrotnie jest bardzo praktyczny, dlatego pozostaje z nimi na dłużej. Niełatwo znaleźć kogoś, kto odmówi przyjęcia w kancelarii czy w banku parasolki albo długopisu. Są to bowiem rzeczy, które zawsze trzeba mieć pod ręką. A co najistotniejsze – ten upominek jest bezpłatny! Tymczasem wykorzystując na co dzień dany gadżet, klient bezustannie obcuje z hasłem reklamowym marki, od której go otrzymał, co sprawia, że bezwiednie staje się ona dla niego bliższa.

Na jakiej odzieży reklamowej zleca się nadruki?

Sitodrukdaje możliwość nadruku zarówno na powierzchniach plastikowych, drewnie, jak i tekstyliach, w związku z tym jest jedną z najpopularniejszych metod, które stosuje się przy personalizacji gadżetów reklamowych. Najchętniej zamawianym gadżetem z tkaniny, jest naturalnie odzież promocyjna – zazwyczaj wykonuje się firmowe logo na koszulkach, a też na bezrękawnikach, spodniach czy polarach. Oprócz tego można wydrukować logo na szlafroku, parasolu i torbie płóciennej. Jeśli poszukujemy obszernego asortymentu produktów do nadruku, trzeba sprawdzić ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Za jednym zamachem można wtedy zamówić nie tylko t-shirty i odzież z nadrukiem, ale też m.in termosy, smycze oraz etui na tablet, co uprości przygotowanie każdej kampanii reklamowej.