Relaks w Krynicy

Relaks w Krynicy

Wypoczynek Krynica Zdrój - ta niebywała oferta Was zadziwi

Krynica Zdrój to jedno ze szczególnie cenionych przez polskich gości miast. Nie może to w żaden sposób dziwić – miejscowość słynie ze sprzyjającego kuracji klimatu i niesamowitych widoków. Oprócz tego dysponuje dużą infrastrukturą turystyczną, a doskonała oferta kulturalna powoduje, że przyjeżdżają tu nie tylko goście chcący podreperować swoje zdrowie. Jak zatem zaplanować wakacje w tym mieście? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Wypoczynek w Krynicy dla kuracjuszy

Najważniejszym atutem Krynicy Zdrój okazują się z pewnością złoża wód mineralnych, które wydobywane są w mieście od prawie dwóch dekad. To one spowodowały, że Krynica Zdrój jest obecnie znanym w całym kraju uzdrowiskiem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem świetnym pomysłem dla osób, które zmagają się ze schorzeniami układu pokarmowego lub moczowego, a także z problemami z krążeniem. W mieście istnieje niemal 10 źródeł wody, z których każdy posiada nieco inne zastosowania.

Jak rozłożyć wypoczynek w Krynicy?

Największą atrakcją Krynicy okazują się bez wątpliwości źródła wody, a niektóre z nich powstały aż w dziewiętnastym stuleciu. Warto zwiedzić tu także liczne wille z przełomu dziewiętnastego i dwudziestego wieku. Krynica może pochwalić się także kolejką na Górę Parkową, z której dostrzec można niesamowity widok na okolicę. Wypoczynek w Krynicy może być ciekawy również dla entuzjastów kultury – w Krynicy odbywają się najróżniejsze imprezy, z Festiwalem Gitary oraz operowym na czele.

Nasza siedziba:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]