Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Korzystna oferta nauki rysunku Kraków

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak także osoby, które nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego znaczne korzyści. Udowodniono wszak, że nawet okazjonalne rysowanie korzystnie oddziałuje na nasze emocje oraz psychikę. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem wychowania. Spore korzyści wynikające z rysowania sprawiają, że wielu z nas postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o dzieciach, dla których są bodźcem do kształtowania wyobraźni, umiejętności manualnych i wrażliwości. Dużo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to w szczególności takich miast jak Kraków, Poznań, Wrocław czy Katowice. Nie brak również kursów adresowanych do początkujących – osób, które zwyczajnie kochają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dopasowane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Mnóstwo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą także naukę rysunku architektonicznego oraz digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]