Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Szukasz szczegółowych informacji o aktualnej ofercie kursu rysunku dla dorosłych Kraków? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Lubisz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty i przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również porad online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika lub malarstwo. Na tego typu kursy zapisują się również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy projektowaniem wnętrz. Wspaniałym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także digital painting, kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]