Wzmacniacz kanałowy – najważniejsze informacje

Wzmacniacz kanałowy – najważniejsze informacje

Chcesz nabyć wzmacniacz kanałowy? Wejdź na telmor.pl

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie przeznaczone do odtwarzania sygnału telewizji analogowej i cyfrowej. Jak opisuje jego nazwa kluczowym zadaniem jakie pełni jest potęgowanie mocy sygnału. Przekonajmy się na jakiej zasadzie funkcjonuje wzmacniacz kanałowy i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – w miejscowościach górskich i stacjach metra

W sprzedaży znajdziemy wiele aparatów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji naziemnej. Są one przeznaczone zarówno do tradycyjnych zastosowań, jak i do zadań specjalnych. Zakładane są na terenach, na których zupełnie nie ma sygnału. Sprawdzają się np. w miejscowościach górskich, garażach podziemnych, jak również w gęsto uzbrojonych nieruchomościach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe pozwalają też na zdalną transmisję sygnałów telewizyjnych. Ich pokrywa sprawia, że mogą być montowane na antenie zewnętrznej – są odporne na szkodliwe warunki zewnętrzne.

Wzmacniacz kanałowy – sygnalizatory LED

Standardowo wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w kilka oddzielnych wejść – takich jak VHF lub w technologii SAW. Urządzenia mogą mieć zaimplementowaną technologię eliminującą zakłócenia pochodzące z internetu mobilnego. Zależnie od modelu posiada także trzy-cztery specjalne filtry UHF – działające z kanałami k.20-k.69. Sprzedawane na rynku wzmacniacze kanałowe są kompatybilne między innymi z antenami z zaimplementowanym przedwzmacniaczem. Urządzenia te mają odrębne zasilacze i sygnalizatory LED.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]