Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak dobrej oferty wypraw górskich!

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym świetnie opracowane i bezpieczne wyprawy w gronie wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Przygotowujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają dynamiczny wypoczynek i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. By partycypować w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie marzeń oraz sprawdzenie się w niecodziennych sytuacjach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych przewodników i liderów znających na wskroś charakter górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy i Himalaje.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]