Pikniki firmowe

Pikniki firmowe

Jeśli zależy ci na efektywności zatrudnianych przez Ciebie ludzi, musisz zadbać o to by atmosfera w pracy była odpowiednia. Ważnym czynnikiem jest integracja i wspólne działanie nie tylko w firmie. Dlatego warto od czasu do czasu organizować jakąś dodatkową aktywność, na przykład piknik firmowy.

Zorganizuj piknik firmowy w stylu country

Różnorodność ofert proponowanych przez grupy eventowe daje nam dużą możliwość wyboru pomiędzy wieloma atrakcyjnymi rozwiązaniami organizacji imprezy firmowej. Przykładem może być piknik firmowy w stylu country. Organizator zapewni odpowiednie rekwizyty w postaci rewolwerów na wodę, bandam oraz oczywiście – kowbojskich kapeluszy, bierze także odpowiedzialność za catering i rozrywki w stylu rodeo.

Rozgrywki sportowe w czasie pikników firmowych

Bardzo dużą popularnością cieszą się pikniki połączone ze sportową rywalizacją, na przykład rozgrywaniem meczów piłki nożnej. Z tego rodzaju imprez korzystają przede wszystkim duże firmy, czy korporacje, gdyż istnieje wtedy możliwość stworzenia kilku drużyn, co wpływa dodatnio na atmosferę całego wydarzenia.

Zaplanuj dodatkowe atrakcje na swój piknik firmowy

Osoby odpowiedzialne za organizacje imprez firmowych poza koordynacją samej imprezy, niejednokrotnie zajmują się również dostarczaniem dodatkowych atrakcji w postaci obwoźnych parków rozrywki. Można skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, trampoliny, są także ogromne dmuchane zamki i baseny z kolorowymi piłkami. Może się wydawać, że tego typu rozrywki przeznaczone są raczej dla dzieci, jednak rzeczywistość wskazuje, że nawet dorosły, poważny człowiek, ukrywający się na co dzień za oficjalnym strojem, może odnaleźć coś w sobie z dziecka.