Jak spedzić czas w Pieninach? Wypróbuj spływ kajakowy Dunajcem

Jak spedzić czas w Pieninach? Wypróbuj spływ kajakowy Dunajcem

Spływ Dunajcem to idealna metoda spędzania wolnego czasu, którą docenią entuzjaści aktywnego wypoczynku. Spływ kajakowy na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane przeżycia i sporą dawkę adrenaliny. Propozycja jest kierowana dla rozmaitych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i przedsiębiorstw, które chcą przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Planujesz wyjazd w góry i na trasie wyprawy leży Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, której nie możesz przegapić.

Czy warto zdecydować się się na spływ po Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która gwarantuje perfekcyjne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna będąca w pobliżu powoduje, iż spływ Dunajcem jest bardzo atrakcyjną formą aktywności. W rzece żyją także przeróżne gatunki ryb, które można dostrzec podczas spływu, a malownicze krajobrazy zachwycają. Spływ wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwowanie dzikiej przyrody w pełnej okazałości. Żeby wziąć udział w spływie, konieczne jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz stosowne przeszkolenie. Pontonami sterują doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ kajakowy po Dunajcu – aktywny odpoczynek w Pieninach

Organizator spływówkajakiem na Dunajcu oferuje klientom do wyboru trzy pakiety – Active, Basic oraz Comfort. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram lub gumowe kajaki Gumotex Palava, kamizelki, kaski, wiosła oraz szczelne opakowania. Ze sobą trzeba wziąć spodenki i koszulkę do przebrania, sportowe obuwie, a także ręcznik. Dodatkowo w pakiecie Comfort zagwarantowany jest transport busem ze Szczawnicy.