Eventy i pikniki firmowe

Eventy i pikniki firmowe

Firma eventowa KlapsArt organizuje imprezy firmowe, przedstawienia, koncerty, wesela, a także wieczory panieńskie i kawalerskie.

Nasza oferta obejmuje również warsztaty dla najmłodszych. Jeśli nie masz pomysłu, jak zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy to chętnie pomożemy. Pedagogom proponujemy pomoc przy planowaniu zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwe jest zintegrowanie dzieci z najróżniejszych środowisk.

Cieszysz się z nadchodzącego ślubu, ale obawiasz się problemów przy organizacji wesela? Od tego tu jesteśmy. Przedstawimy Ci ofertę miejsc, w których możesz urządzić przyjęcie weselne. Nie zapomnimy również o zaplanowaniu imprezowego pożegnania ze stanem wolnym, czyli wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!

Często gościmy na dużych i małych scenach teatrów, klubów, ośrodków kultury oraz w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Proponujemy coś dla ucha i oka na wszystkie okazje, z przyjemnością zaplanujemy imprezę kulturalną, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. KlapsArt współpracuje z wieloma znanymi konferansjerami oraz komikami z Polski oraz Europy. Jako firma z dużym bagażem doświadczeń jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy z KlapsArt!