Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Zamów bransoletki z koralikami

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem ozdób, które pasują na każdą okazję. Możemy samodzielnie je zrobić w domu lub kupić w butiku. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki staną się nietypowe.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najpowszechniejszym sposobem powstawania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy użyciu koralików, zestawu do szycia i szydełka tworzymy wyjątkową biżuterię. To łatwa technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym kształcie.Dodatkowo, w Inernecie jest wiele stron, na których możemy obejrzeć samouczki pokazujące, jak samemu wykonywać bransoletki z koralikami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Po metodę Peyote sięgamy, jeśli pragniemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu tego rodzaju ozdoby będziemy potrzebować: igły, nici albo żyłki i koralików. Konieczna jest cierpliwość, gdyż ten sposób jest bardziej czasochłonny niż wcześniej opisana metoda szydełkowa.

Bransoletki z koralikami – wzory

Występuje niezliczona ilość szablonów, jakimi możemy posiłkować się podczas pracy nad swoją biżuterią. Dzięki technice, możemy korzystania z komputerowych schematów, które znacznie ułatwiają tworzenie osobistej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno jednokolorowe modele, jak i takie, które zawierają przejścia barw.Nie każdy ma zdolności potrzebne do stworzenia biżuterii z koralikami. W takiej sytuacji można wybrać jeden z wielu dużo bardzo ładnych modeli w Internecie oraz sklepach stacjonarnych.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]