Wisiorki dla dzieci

Wisiorki dla dzieci

link

Dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: przymierzają ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, aby nasze drobiazgi nie zniszczyły się w czasie zabawy, warto czasem kupić pociechom ich własne akcesoria. Idealnym pomysłem na drobny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony bizuteriadladzieci.com.

Czym się kierować w wyborze biżuterii dla dzieci?

Kupując akcesoria dla dzieci, powinniśmy pamiętać o kilku aspektach. Biżuteria nie powinna przeszkadzać w zabawie i codziennych aktywnościach. W przypadku bransoletek, zamiast srebrnego łańcuszka, czasem lepiej wybrać kolorowy sznurek. Ich obwód można zmieniać, ponadto jest wygodniejszy.

Najciekawsze propozycje biżuterii dla dziecka

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatka oraz wisiorki z motylkami czy słodkościami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do ucha. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznureczki i inne elementy.Takie modele znajdziecie na bizuteriadladzieci.com.