Srebrne wisiorki

srebrne wisiorki, srebrny wisiorek, wisiorek

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta lubi mieć na sobie oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś innego za każdym razem. Niestety nie każda z nas może zafundować sobie luksus kupowania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem mieć na sobie coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może być zawieszony przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić także na grubość dobieranego łańcuszka oraz materiał, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może dodać wisiorek o nietypowym kształcie. Może on mieć formę klasyczną (koła, łzy, rąbu itd.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroki wybór istnieje również jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]