Ozdoba kobiecej dłoni – srebrny pierścionek

Ozdoba kobiecej dłoni – srebrny pierścionek

zobacz pierścionki srebrne

Symbolem uniwersalnej elegancji są srebrne pierścionki. Biżuterię wykonaną z tego pięknego metalu powinna mieć w swojej kolekcji każda szykowna Polka. Przekonajmy się więc, czym charakteryzują się te piękne elementy, stanowiące idealną oprawę kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej klasyczna?

Najwyższa zawartość srebra to 999, lecz takie srebro staje się tworzywem elastycznym, podatnym na wszelkie uszkodzenia i jako pierścionek może błyskawicznie nabawić się defektów. Na rynku dostaniemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki produkowane z próby 925. Możemy wybrać pierścionek klasyczny lub trochę zaszaleć. Te najpiękniejsze ozdobione są opalami, perłami, kryształami, jak również diamentami. Ogromnym plusem biżuterii wykonanej ze srebra jest opcja – jeśli tylko zechcemy taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, w czym specjalizują się profesjonalne zakłady jubilerskie. Żeby srebrne pierścionki prezentowały się doskonale jak najdłużej, pamiętajmy o ich systematycznym pielęgnowaniu.

Gdzie znajdziemy oryginalne srebrne pierścionki?

W każdym zakładzie złotniczym kupimy piękną biżuterię. Zamiast jednak tracić fortunę w galeriach handlowych, warto poszperać również w sklepach internetowych, gdzie koszty są aż o 25 procent atrakcyjniejsze. Nabędziemy tam srebrne pierścionki w zróżnicowanych fasonach, ozdobione szlachetnymi kamieniami. Nie musimy tracić czasu na zakupy, a jeśli zajdzie taka konieczność możemy odesłać paczkę z powrotem. Takie zakupy online to bogaty wybór i mnóstwo zabawy dla każdej kobiety.