Idealny prezent dla ukochanej osoby – kolczyki serca

Idealny prezent dla ukochanej osoby – kolczyki serca

Sprawdź kolczyki srebrne serduszka na http://bit.ly/2UJ4jDV.

Kolczyki serduszka są chętnie kupowanym typem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na wszelkie okazje, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są także perfekcyjnym pomysłem na podarek. Jakie formy kolczyków występują w sprzedaży? Z czego zwykle są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serca – do szkoły oraz na okazjonalne wyjścia

W jubilerstwie w szerokim zakresie używa się motywu serca. Jest on inspiracją do tworzenia kolczyków tak dla pań, jak i dla dziewcząt. Kolczyki serduszka bywają delikatnym uzupełnieniem licznych stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – ubieramy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, ale w niezauważalny sposób podkreślają prawdziwą urodę kobiety. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być zastosowane do pozornego wyszczuplenia twarzy oraz wydłużenia szyi. Tego typu kolczyki nadadzą się na randki, wieczory w teatrze oraz bale sylwestrowe i doskonale zgrywają się one z wieczorowymi kreacjami. Kolczyki serduszka dla najmłodszych sprawdzą się natomiast zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii.

Kolczyki serduszka – znakomity prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży dostępne są kolczyki serduszka wyprodukowane ze złota i srebra. Popytem cieszą się też kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a przy tym wyglądają nader wspaniale. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone drogimi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serduszka w kolorze szafirowym czy błękitnym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie ukochanej osobie, na przykład na Dzień Matki, złote gody tudzież z mnóstwa innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – partnerce, narzeczonej lub babci, kolczyki serca będą zawsze przypominać o łączącej was więzi, szacunku i miłości.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]