Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

sklep Biżutik ze srebrną biżuterią

Jest z nami od stuleci i pomimo dostępności różnych nowatorskich projektów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria stale pełni identyczną funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka i umożliwia oddanie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię tak samo często noszą panie oraz panowie, dzieci i ich rodzice, ludzie z różnych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Czemu warto kupić srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie fakt, iż jej używanie pozwala ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma sporo lat, jednak powinniśmy odpowiednio je konserwować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją zarysować albo pęknąć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być myta w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Trzeba trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]