Długie kolczyki – nie tylko na wystawne imprezy

Długie kolczyki – nie tylko na wystawne imprezy

Dalsze informacje o długich kolczykach

Stylowa biżuteria wyśmienicie podkreśla naturalne piękno każdej kobiety i sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach – można ją nosić do pracy, romantyczne rendez vous we dwoje bądź na wielkie wesela. Jak dopasować długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – jak je dobrać?

Długie kolczyki pasują do rozmaitych rodzajów urody – mogą je nosić zarówno kobiety ze stanowczo zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi, jak również te o płynnych konturach twarzy. Wszystko zależy od rezultatu, jaki chcemy finalnie osiągnąć. Kolczyki długie na co najmniej dwa centymetry cudownie wysmuklają szyję oraz wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu predyspozycje mają wzory kolczyków o pociągłym i wąskim kształcie, na przykład w postaci liści bądź pałeczek. Popularne są również wiszące kolczyki w formie delikatnych łańcuszków, które stanowią subtelny akcent, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji i bajecznie wyglądają na uszach. Dzięki należycie dobranej biżuterii całe ciało staje się optycznie smuklejsze i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą również przybrać formę kół – te modele nie wysmuklają szyi, ani nie podkreślają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, które dążą do uzyskania delikatnego tonu stylizacji.

Na jakie okazje wypada założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują zarówno na co dzień i na świąteczne okazje. Będą perfekcyjnym dopełnieniem wieczorowej sukni, włożonej np. na ślub znajomej, Sylwestra bądź studniówkę. Śliczne kolczyki srebrne z lazurowymi cyrkoniami podkreślą niebieską barwę oczu, a złocone pałeczki będą wspaniale harmonizować z pozostałymi elementami złotej biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w postaci liści – są niezobowiązujące i idealnie akcentują charakter casualowych stylizacji. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zniewalający blask bez dwóch zdań oczaruje każdego. Rozsądną propozycją na biżuterię na spotkanie służbowe są długie srebrne kolczyki z perłami – to symbol ponadczasowej klasy.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]