Dla kogo są kolczyki na biglach?

Dla kogo są kolczyki na biglach?

Kolczyki bigle. Zdobądź więcej wiadomości

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały i inne materiały. Ważne są wszak nie tylko ich projekty, ale także walory praktyczne – kolczyki, których nie używa się wygodnie bez wątpienia rzadko będą wyjmowane ze szkatułki. Dlatego kupując biżuterię powinniśmy sprawdzić, jaki typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – angielskie, sztyfty czy bigle. Które z nich okażą się najlepszym rozwiązaniem? Warto na przykład postawić na kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe i świetnie się prezentują.

Kiedy dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są w szczególności dla pań o stosunkowo kanciastej twarzy – są wysokie, zatem dodają twarzy wyrazistości. Świetnie będą także wyglądały na owalnej twarzy – zwłaszcza, gdy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto przy tym nadmienić, że panie o nieco innej twarzy również mogą nosić kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni wzór.

Kolczyki na biglach – jakie dostępne są w sklepach?

Kolczyki na biglach produkowane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależne jest od ich ceny i wyobraźni złotnika. Największym zainteresowaniem cechują się na pewno kolczyki na biglach z topazami, kryształami i kamieniami sztucznymi – na przykład z chalcedonem. Jakie najlepiej kupić? To sprawa własnych preferencji – czasem lepiej wypadną kolczyki z topazem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień sztuczny, zatem kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]